Sprzątanie po zmarłym – Poznań

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu oraz dezynfekcji po zmarłym. Nasze usługi dotyczą zarówno miejsc śmierci naturalnej, jak i po wypadkach czy samobójstwach, a także czyszczenia miejsc zbrodni. Podejmujemy się sprzątania w każdym przypadku, niezależnie od rodzaju śmierci czy stanu rozkładu.
Jak wygląda nasza usługa?
Każde sprzątanie uzależnione jest od indywidualnego przypadku śmierci. Zawsze jednak konieczna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym miejsce miał rozkład. Kolejne kroki to pozbycie się niebezpiecznych odpadów i opróżnienie całego lokalu. Następnie dokładnie czyścimy chemicznie wszystkie powierzchnie (w tym ściany, sufity, okna) i stosujemy preparaty usuwające zapach po zmarłym. Popularną metodą jest również ozonowanie, które ma silne działanie dezynfekujące.
Czy bezpieczne jest samodzielne sprzątanie po zmarłym?
Wiele osób w celu zaoszczędzenia bądź z powodu niewiedzy, podejmuje samodzielne próby sprzątania po zmarłym. Jest to jednak bardzo niebezpieczny proceder! Osoby niewykwalifikowane narażone są na zetknięcie z wirusami, bakteriami, które poprzez kontakt z niezabezpieczonym ciałem czy drogami oddechowymi, mogą wywołać szereg poważnych konsekwencji zdrowotnych! Pozwól nam zająć się tym trudnym i ryzykownym zadaniem. Firma sprzątanie po zmarłym Poznań posiada odpowiedni sprzęt (myjki parowe, lampy UV, ozonatory) i przygotowanie. Poza tym zajęcie to powoduje silne obciążenie psychiczne, dlatego osoba związane ze zmarłym nie powinna mieć go na głowie.
Firma sprzątanie po zmarłym poznań posiada duże doświadczenie, które pozwala nam na wykonywanie usług skutecznie i co najważniejsze – bezpiecznie. Ponadto jesteśmy świadomi, że nasza usługa nie jest zwykłym sprzątaniem, a miejsce śmierci naznaczone jest cierpieniem nie tylko zmarłego, ale również bólem i stratą jego bliskich. W związku z tym pracujemy z zachowaniem szacunku o zmarłym i empatią.

 

You may also like...

Dodaj komentarz