Szukam sponsorki

Czy wiecie, co to jest sponsoring?

W dzisiejszych czasach takie słowo może już nikogo nie zdziwić. No może jedynie osoby starsze, które mają już swoje lata mogą poczuć się oburzone słysząc o takich poczynaniach. Sponsoring to nic innego, jak seks za pieniądze. Jednak nie można

szukam sponsorki

szukam sponsorki

tego pomylić z prostytutkami, które stoją na ulicy, czy też przy autostradach.

Osoby, które szukają sponsorów najczęściej ogłaszają się w sieci.

Co jest również ważne, to możecie nawet nie wiedzieć, mijając taką osobę na ulicy, że żyje właśnie ze sponsoringu. Ładnie ubrane, markowe ciuchy, dobre auto, najlepsze perfumy, podróże do dalekich krajów, własne mieszkanie, czy też apartament. Jedno co może Was tylko zdziwić to brak pracy. Takie luksusy, a źródeł dochodu nie ma? Jak to się dzieje? „Szukam sponsorki” – w ten sposób ogłaszają się młodzi, przystojni chłopcy, którzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że mogą na swojej urodzie zarobić i to niemałe pieniądze. Samotne kobiety, które mają nadmiar pieniędzy bardzo często szukają sobie takich kochanków i są gotowe płacić za ich wierność, często bardzo duże kwoty.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ czują się samotne i nawet za pieniądze chcą przywiązać do siebie jakiegoś mężczyznę, któremu będą płacić za seks, za towarzystwo, czasem tylko nawet za to, że siedzą z nimi w jednym pokoju.

I niekoniecznie muszą to być kobiety samotne. Robi tak wiele mężatek, które pomimo tego, że mają miliony na koncie, nie są szczęśliwe w swoim małżeństwie. Oczywiście nie jest to dobre zjawisko, ponieważ młodzi chłopcy nie uczą się ciężkiej pracy. Jednak za nic nie da się zlikwidować tego zjawiska, które jest bardzo popularne nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. Jednak trzeba uważać, ponieważ uroda przemija i nie można być całe życie czyimś utrzymankiem.

Dodaj komentarz